0 False False CorelDRAW Graphics Suite X7 //bayipro.com/Dealers///eti.bayipro.net/Images/Product/ProductZoomImage/225-CDGSX7_Left.png 225 1 1
CorelDRAW Graphics Suite X7

CorelDRAW Graphics Suite X7

Ürün Kodu: CDGSX7

3747,77
Kdv Hariç: 3747,77
Dil


Lisans TürüÜrün BiçimiGrafik tasarım yazılımı 

 • Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Çok işlevli çizim ve vektörleştirme araçları
 • Profesyonel fotoğraf düzenleme
 • Kolay web sitesi tasarımı

(Aksi belirtilmedikçe 1 lisans 1 PC de çalışır)

Detaylı Bilgi

Sistem Gereksinimi

 • Microsoft Windows 8/8.1 (32-bit veya 64-bit sürümü), Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümü), son güncellemeleriyle
 • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 1 GB boş alan (içerikler olmadan yükleme için)
 • Fare, tablet veya dokunmatik tablet
 • 1280 x 768 ekran çözünürlüğü
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Microsoft Internet Explorer 8 veya sonrası
 • Üyelik ve Abonelik hizmetleri, güncellemeleri yüklemek, Content Exchange, QR kod araçları ve ConceptShare gibi özelliklere erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

 

Genel Bilgiler

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı

Yeni taze görünümü, yeni olmazsa olmaz araçları ve önemli geliştirmeleriyle CorelDRAW Graphics Suite X7, sizi yeni yaratıcılık olanaklarının dünyasına taşıyor. Doğal iş akışınızı yansıtan çok sayıda yeni çalışma arayüzü tasarladık, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Grafik veya sayfa tasarımı yaparken, fotoğrafları düzenlerken veya web sitesi hazırlarken, bu komple grafik tasarım yazılımı paketi kendi tarzınızda tasarlamanızda yardımcı olacak.

Şimdiye kadar ki en sezgisel CorelDRAW


Hemen başlayın ve kolaylıkla devam edin

Konsept tasarımından üretime, CorelDRAW Graphics Suite X7 kendi tarzınızda çalışmanıza yardım edecek. Yeni Quick Start seçeneğiyle hemen çalışmaya başlayın. Ayrıca binlerce yüksek kalitede resim, yazıtipi, şablon, clipart ve dolguyla, çok kısa sürede baskı ve web için tasarımlarınızı oluşturacaksınız.


Daha hızlı ve verimli çalış

Yeni tasarlanmış, tamamen özelleştirilebilir arayüzle, yetenek düzeyinize göre çalışma ortamınızı seçin, böylece her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre yerleştirilir. Çalışma ortamınızı Adobe Photoshop veya Illustrator gibi görünecek şekilde düzenleyebilirsiniz, böylece Creative Suite kullanıcıları kolaylıkla adapte olabilirler.

Yaratıcılık ve güvenle tasarla

Logo, gazete, web grafikleri, reklam panoları, araba giydirme tasarımı veya tamamen yeni bir şeyler oluştururken, çok çeşitli grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme araçlarıyla donanmış olacaksınız. Yeni gelişmiş dolgu ve şeffaflık seçenekleri, projelerinizin görünümü konusunda büyük ölçüde kontrol sağlayacak — desenlerle yapabilecekleriniz konusunda tek sınır gökyüzü!


Deneyimlerinizi paylaşın ve genişletin

CorelDRAW programını daha verimli kullanabilmeniz ve yeni özellikleri tanıyabilmeniz için çok sayıda eğitim materyali oluşturduk. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularını paylaşabileceğiniz, bütünleşik Content Exchange üzerinden Corel kullanıcılarının oluşturduğu içeriklere erişerek tasarımınızı taze tutun. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

Detaylı Bilgi

ETİ, Türkiye'de faaliyet gösteren bilişim firmaları arasında en deneyimli ve köklü şirketlerden birisi olup, dürüst ve etik ticaret, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile işortakları tarafından tercih edilmektedir.